OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY GMINY ŻABIA WOLA

Odnośniki

Imieniny

Konstancji, Symeona, Alberta

Data

Niedziela 18 Lutego 2018

Wyszukiwarka

Odnośnik do BIP

Nawigacja

  • Aktualności   /  

Menu

Odnośniki

Treść strony

Stronicowanie

IX Ogólnokrajowy Konkurs na Bezpieczne Gospodarstwo Rolne
Rozpoczyna się nowa edycja konkursu na bezpieczne gospodarstwo rolne. Organizatorami Ogólnokrajowego Konkursu ,,Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” są: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi , Państwowa Inspekcja Pracy oraz inne instytucje i organizacje działające na rzeczpoprawy bezpieczeństwa pracy w rolnictwie.
IX edycja konkursu odbywa się pod honorowym patronatem prezydenta Bronisława Komorowskiego.
data dodania: 2011.01.28
więcej
WYKAZ NIERUCHOMOŚCI PRZEZNACZONYCH DO SPRZEDAŻY, DO ODDANIA W UŻYTKOWANIE WIECZYSTE, UŻYTKOWANIE, NAJEM LUB DZIERŻAWĘ
data dodania: 2011.01.28
więcej
Samorządy walczą z podtopieniami
-
Strażacy pomagają, samorządy walczą z podtopieniami. W centrum Żabiej Woli w czwartek, 13 stycznia rozpoczęła się strażacka akcja usuwania wody z zalanych terenów. Niestety jak informuje wójt gminy Halina Wawruch poziom wód gruntowych jest tak wysoki, że woda wypompowana w ciągu kilkudziesięciu godzin napływa do tych miejsc. Gmina przygotowała koncepcję odwodnienia obszaru. Jednak jej realizacja wymaga uzyskania zgody właścicieli poszczególnych nieruchomości, przez które miałby przebiegać rów kryty odwadniający.
data dodania: 2011.01.21
więcej
Wieka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Żabiej Woli
-
30 wolontariuszy w tym roku zbierało pieniądze na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Żabia Wola. Kwestowali przy miejscowych kościołach, na stacji paliw. W tych miejscach udało się zdobyć pięć tysięcy złotych. Grupa młodych ludzi wybrała się też do supermarketów w Jankach, gdzie udało się zebrać trzynaście tysięcy złotych. Dwa i pół tysiąca udało się zgromadzić podczas szkolnych imprez. Wolontariusze odwiedzili tego dnia także Dom Kultury, gdzie odbywał się świąteczny koncert. Tutaj także byli chętni, by wesprzeć jedyną taką orkiestrę.
data dodania: 2011.01.19
więcej
Konkursie pt. "Najbardziej Innowacyjny Młody Rolnik 2011"
Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w Województwie Mazowieckim serdecznie zaprasza do udziału w konkursie pt. "Najbardziej Innowacyjny Młody Rolnik 2011", który skierowany jest do rolników w wieku do 40 roku życia, którzy korzystając z funduszy europejskich zrealizowali w swoim gospodarstwie inwestycję poprawiającą konkurencyjność swojego gospodarstwa. Konkurs trwa do 31 stycznia 2011 roku.
data dodania: 2011.01.19
więcej
Ogólnopolski Konkurs Grantowy w ramach Programu "Równać Szanse 2011"
Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłasza Ogólnopolski Konkurs Grantowy w ramach Programu "Równać Szanse 2011" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Celem Programu jest wyrównywanie szans na dobry start w dorosłe życie młodzieży z miejscowości do 20 000 mieszkańców. Termin składania wniosków upływa 22 lutego 2011 roku.
data dodania: 2011.01.19
więcej
Pastorałki w OSP Skuły
8 stycznia 2011 r. po raz kolejny odbył się „Wieczór Kolęd i Pastorałek” organizowany przez Ochotniczą Straż Pożarną w Skułach. Tegoroczne spotkanie było połączone z zakończeniem projektu „Ocalić od zapomnienia – jak po sznurku”, co jeszcze bardziej uatrakcyjniło ten wieczór.
data dodania: 2011.01.13
więcej

Stronicowanie

Kwartalnik

BIULETYN URZĘDU GMINY W ŻABIEJ WOLI

Odnośniki

Reklama

Gminny Portal Mapowy
Portal mapowy
Dom Kultury
-
Zwiazek Miedzygminny
Muzeum Zaby
Zwiazek Gmin Wiejskich
-
UE
EA
BW
ASI

Stopka

Lcznik odwiedzin

Jesteś 769063 osobą
na naszej stronie

Dane teleadresowe

Urząd Gminy Żabia Wola, ul. Główna 3, 96-321 Żabia Wola
tel. +48 46 857 81 81 e-mail: urzad@zabiawola.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 9:00 - 18:00
wtorek-czwartek 8:00 - 16:00
piątek 8:00 - 15:00

Copyright

Copyright © 2009 - 2018 Gmina Żabia Wola    All rights reserved  |  powered by netadmin 7.10

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującej się w górnej części witryny.